SKS
İTÜ SKS

İdari Yapı


SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

Zeki ŞİMŞEK (Daire Başkanı)


    Satınalma Şube Müdürlüğü

    Mustafa ŞENSU ( Yurt Müdürü)

    Öğrenci Sosyal Hizmetler Birimi

    Ümit SAYIN (Birim Sorumlusu)


    Yurtlar Şube Müdürlüğü

    Mustafa ŞENSU (Müdür)

         İMKB Yurtları

         Şaban MUHACİR (Yurt Müdürü)

         Gümüşsuyu Erkek Öğrenci Yurdu

         Gümüşsuyu Kız Öğrenci Yurdu

         Ceyhun KAPLAN (Yurt Müdürü Vekili)

         Arıoğlu Öğrenci Yurdu

         Gülbahar GÜNGÖR (Yurt Sorumlusu)

         Ayazağa Kız Öğrenci Yurdu

         Çiğdem TAŞ (Yurt Sorumlusu)

         Gök Öğrenci Yurdu

         Birsen TUNALI (Yurt Müdürü)

         Yılmaz Akdoruk Öğrenci Yurt Konukevi

         Mustafa ŞENSU (Yurt Müdürü)

         Altan Edige Kız Öğrenci Yurdu

         Nurten BAŞMAN (Yurt Müdürü)

         Prof.Dr. Ali İhsan Aldoğan Kız Öğrenci Yurdu

         Gönül DÖNMEZ (Yurt Müdürü)

 

    Yemek İşletmeleri Şube Müdürlüğü

    Turan İLGAR (Müdür)

         75. Yıl Öğrenci Sosyal Merkezi Öğrenci ve Personel Yemekhanesi

         İsa İLGÜZ (İdare Amiri)

         Tuzla Denizcilik Fakültesi Öğrenci Yemekhanesi (Ortak)

         Kaan BOZYURT (Gıda Teknikeri)

         Gümüşsuyu Makina Fakültesi Öğrenci ve Personel Yemekhanesi

         Hakan YAŞAR (Gıda Teknikeri)

         Maçka Yerleşkesi Öğrenci ve Personel Yemekhanesi

         Dilek DEMİRKOL (Gıda Mühendisi)

         Taşkışla Mimarlık Fakültesi Öğrenci ve Personel Yemekhanesi

         İbrahim ÖZKAN (İdari Sorumlu)

 

    Ayazağa Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü

    Dr. Veciha TAYLAN (Müdür)

    Maçka Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü

    Dt. Ayşe Vildan GÜNAYDIN PALA (Müdür)

    Tuzla Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü

 

    Kreş ve Gündüz Bakım Evi Müdürlüğü

    Filiz SUMELİ (Kreş ve Anaokulu Şube Müdürü)

         Ayazağa Yerleşkesi Anaokulu

         Mine ŞAKAR

         Maçka Yerleşkesi Anaokulu

         Çiğdem ÖZİNANÇ

         Tuzla Yerleşkesi Anaokulu

         Songül TÜYSÜZ


    Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi

    Cem DEMİRBAŞ (Birim Sorumlusu)

    Engelli Öğrenci Birim Koordinatörlüğü

    Çağrı ARTAN (Koordinatör)

    Veteriner Birimi

    Başak Çağla KAYMAZ (Veteriner Hekim)